
Логоперіодична антена керування FPV дроном (720-1050 МГц) Aeronetix
660 ₴
- В наявності
- Код: logo-720-1050-9d
+380 (99) 487-36-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- діапазон частот 720-1050МГц
- підсилення 8-9 дБі
- кут розкриву 80/55 градусів
- габарити 280х185х15
- підводима потужність 10 Вт
- вага 70 г
- діапазон частот 720-1050МГц
- підсилення 8-9 дБі
- кут розкриву 80/55 градусів
- габарити 280х185х15
- підводима потужність 10 Вт
- вага 70 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 70 г |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
