
Антена 720Мгц - 1050 МГц (1ГГц) з кріпленням на мачту Aeronetix
900 ₴
- В наявності
- Код: logo-720-1050-9d-fast
+380 (99) 487-36-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антена для пультів керування дронами, анализаторів спектру
Характеристики:
- діапазон частот 720-1050МГц
- підсилення 8-9 дБи
- кут розкриву 80/55 градусів
- габарити 280х185х15мм
- маса 80 г
- кріплення на мачту до 32мм
- Роз'єм SMA
Антена постачається без кабелю!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вага | 80 г |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
