
Приймальна антена відеоканалу FPV 3.3 ГГц
735 ₴
- В наявності
- Код: patch-3.3
+380 (99) 487-36-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- діапазон частот 3150 - 3450 МГц
- підсилення 13 дБі
- кут розкриву 50/25 градусів
- габарити 196х100х80мм
- вага 140 г
- діапазон частот 3150 - 3450 МГц
- підсилення 13 дБі
- кут розкриву 50/25 градусів
- габарити 196х100х80мм
- вага 140 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 140 г |
| Ширина | 196 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴



