Характеристики:
- діапазон частот 1700-2700МГц
- підсилення 9 дБі
- кут розкриву 80 градусов
- габарити 152х52х15мм
- маса 29 г
- роз'єм SMA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 14 г |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



