Характеристики:
- діапазон частот 765-805 МГц
- підсилення 5 dBi
- кут розкриву 90/120 градусів
- габарити 130х130х10мм (з кабелем)
- довжина кабелю 30мм
- роз'єм SMA
- маса 20 г
- діапазон частот 765-805 МГц
- підсилення 5 dBi
- кут розкриву 90/120 градусів
- габарити 130х130х10мм (з кабелем)
- довжина кабелю 30мм
- роз'єм SMA
- маса 20 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 20 г |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 10 мм |
| Тип коннектора | SMA (male) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

