
Логоперіодична антена керування \ відеоканалу FPV 2 - 4 ГГц RP-SMA Aeronetix
380 ₴
- В наявності
- Код: logo-1.7-2.7-9d-rpsma
+380 (99) 487-36-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- діапазон частот 2000-4000МГц
- підсилення 7 дБі
- кут розкриву 80 градусов
- габарити 85х43х15мм
- маса 16 г
- роз'єм RP-SMA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 16 г |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 15 мм |
| Тип коннектора | RP-SMA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


