
Приймальна широкосмугова діполь антена керування FPV дроном 1000-1700МГц Aeronetix кабель 15см
125 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: dp-1000-1700w
+380 (99) 487-36-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- діапазон частот 1700-2700МГц
- підсилення 2 дБі
- габарити 120х35х1.5мм
- вага 4.5 г
- роз'єм IPEX1
- довжина кабелю 150мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 5 г |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 1.5 мм |
| Коефіцієнт посилення | 2 дБ |
| Тип коннектора | IPEX1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


