
Антена керування дроном (на ретранслятор) 1000 - 1700 МГц SMA Aeronetix
500 ₴
- В наявності
- Код: logo-1000-1700-6d-sma
+380 (99) 487-36-60
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Частота: 1000- 1700 МГц
Підсилення: 7 дБі
Габарити без урахування кабелю: 140х140х1,5
Вага: 32г
Роз'єм: SMA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 32 г |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 2 мм |
| Тип коннектора | SMA (male) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


